Aksaray Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Aksaray Teknopark) Yönetim Kurulu, Kurul Başkanı ve Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş Başkanlığında toplandı.

Toplantıda, olağan gündem maddeleri görüşüldü ve yapılan çalışmalarda gelinen son nokta istişare edildi. Aksaray Teknoparkın resmi işlemlerinin yürütüleceği konteyner site alanındaki düzenleme çalışmalarının hızla ilerlediğini, bunun yanı sıra ön başvuruların alınma sürecinin ilerlediğini kaydeden Rektör Alpay Arıbaş, uyum ve hedef birlikteliği ile yapılan her çalışmanın pozitif sonuçlar ortaya çıkardığını belirtti. Hızla ilerlediklerini ve zaman içinde çalışmaların daha da şekilleneceğini dile getiren Prof. Arıbaş, “Tüm paydaşlarımıza katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Hem rutin toplantılar hem de özel görüşmeler vesilesiyle paydaşlarımızla bir araya gelmeyi ve sonuç odaklı çalışmalar üretmeyi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Yapılan kısa açıklamanın ardından toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesi ve atılması gereken adımların belirlenmesiyle tamamlandı.

Posted in
Uncategorized